תהליך העבודה

בניית מסלול אישי

1

דייט ראשון

אז כבר הגעתם להחלטה שטיול סטנדרטי וקונבציונלי לא מתאים לכם. בא לכם טיול שתפור למה שאתם אוהבים. חכמים אתם! ו-ואללה, אין לכם כוח עכשיו לסנן בין כל המידע שיש היום בחוץ, להתחיל לבנות מסלול לבד ולבזבז שעות על המחשב. צודקים! יש מי שיעשה בשבילכם… הצעד הראשון הוא לשלוח אלינו מייל או להתקשר דרך הווצטאפ, אל תהיו ביישנים אנחנו לא נושכות ולא יהיה מביך כמו בדייט ראשון מבטיחות!  מיד לאחר מכן יישלח אליכם שאלון העדפות במייל ועל פיו יתוכנן הטיול שלכם.

דייט שני

אתם כבר בעניין שלנו ונעלמה המבוכה. הכרנו את הבסיס אחד על השני/ה ואנחנו די באותו ראש. עניתם על השאלון הקפדני שלנו ועשיתם עבודה טובה! עכשיו הגיע תורנו להחזיר בחזרה. תקבלו מאיתנו מסלול מפורט בהתאם לעדיפויות שלכם ולמה שדיברנו בדייט הראשון- כן, תופתעו היינו קשובות. גם נציע לכם/ן בכל יום חלופות במידה ומזג האוויר לא יהיה עמכם באותו יום וכדי שלא תתקעו בחוסר מעש. אתם תשבו ותעברו על המסלול בקפידה ואם משהו לא נראה לכם תשלחו אלינו תיקונים/הצעות/בקשות- אבל תהיו עדינים זה רק דייט שני.

2

3

חתונת בזק

הקשבנו לכל התיקונים, כי בכל זאת הולכים לחתונה וצריך להיות תיאום ציפיות. שלחנו לכם מסלול כבקשתכם איתו תוכלו להסתובב לאורך כל הטיול בסמארטפון/לפטופ שלכם ואף לנווט לכל נקודת יעד אפשרית. גם הוספנו הסברים קצרים על כל מקום ועלויות שתוכלו להתכונן מראש. 

כמה יעלה לנו?

מעט ביחס לתמורה, מבטיחות!
100 לתכנון יום טיול
  • תכנון מפורט של כל יום טיול
  • נקודות ניווט לכל יעד
  • הצעת חלופה 1 בכל יום טיול
  • הסבר קצר על כל נקודת עניין
הנמכר ביותר

מוכנים.ות לשבור את הכוס?