חג המולד בזאגרב

30.11.19 -7.1.20

צליל פעמוני חג המולד, ניחוח זנגוויל, יין מתובלן ומעדנים שונים אחרים … פשוט תשכחו מהכול ובואו להנות מכל הדברים הנפלאים האלה! בחג המולד מציעה זאגרב מגוון אירועים שיספקו אפילו את המבקרים התובעניים ביותר. שפע של כיף, אוכל מעולה, אירועים ייחודיים, אמנות, אך גם אווירת חג מולד אמיתית, מחכים לכם ברחובות עיר הבירה של קרואטיה. אל תחכו לשבת על ברכיו של סנטה שיושב מצאו אותו בעיר! וודאו שאתם מתלבשים חם לפני שאתם הולכים מכיוון שיש לזאגרב מספר הפתעות נעימות, כולל אוכל, מוסיקה, קישוטים שיגרמו לכם להתאהב.

כריסמס באירופה

כיכר המלך טומיסלב- המקום להיות בו אם אתם אוהבים החלקה על הקרח. כל שנה נבנה מתחם החלקה ענק שמאכלס מאות מבוגרים וילדים כאחד. בואו להיות ילדים לכמה שעות ואח"כ תתפנקו באוכל ויין חם באחד הדוכנים. קחו בחשבון שבערבים ובסופ"ש יש יותר תורים אז אולי תצטרכו להמתין קצת כי רק כמויות מסוימת של אנשים יכולה להחליק בו זמנית.

 

נגן וידאו

פארק זרינייבץ-  אחד המקומות הכי כיפים להיות בהם במהלך החג. מרחק הליכה של 2 דקות מהכיכר המרכזית, הפארק הזה הוא כל מה שיכולתם לבקש. הופעות חיות בערב, המוני דוכנים של אוכל, אלפי אנשים מתגודדים שותים יין חם. במרחק לא כדול ממנו אגב נמצא מתחם ההחלקה על הקרח אז תוכלו לשלב את שניהם יחד.

 

 

נגן וידאו

הכיכר האירופאית- אזור המיועד להולכי רגל בלבד ליד הכיכר המרכזית. יש בו בד"כ המון ביתני אוכל (גם מרחבי העולם) והופעות מוסיקה חיות, הרבה פעמים מתרבויות שונות. אזור חובה לביקור.

 

 

נגן וידאו

מנהרת גריץ'- אני מוכנה לחתום שרוב התיירים אפילו לא מגיעים לכאן אלא יותר מקומיים. זה מעין מקום סודי כזה ומיוחד בעיר גם לא בחג המולד דרך אגב. מדובר במנהרה ששימשה בזמן מלחמה והיום חלק ממנה פתוח לציבור ומארחת הרבה פעמים תערוכות. בחג המולד מתמלאת אורות לבנים וזו ממש חוויה לטייל בה.

 

כריסמס בזאגרב

העיר העילית(שטרוסמאיירה)

מעין עיר קטנה בתוך זאגרב, לעיר העילית יש קסם משלה. היא מכילה המון בניינים חשובים (בנייני ממשלה, עירייה וכו'). מלאה בביתני אוכל ומקושטת באורות מרהיבים, אין ספק ששווה לעלות אליה ברגל או ברכבל ולהנות ממש שיש לה להציע.   

 

מקסימיר- שכונה בתוך זאגרב עצמה שדי מרוחקת מהמרכז ולכן לא תראו בה כמעט תיירים אלא יותר מקומיים. ממוקמת קרוב לגן החיות של זאגרב. בעיקר תוכלו למצוא שם ביתני אוכל, סדנאות לילדים, ביתן תמונות של מוזיאון האשליות ועוד.

 מחפשים דברים נוספים לעשות בזאגרב? לחצו כאן!

 

כריסמס בקרואטיה