טעויות לפני טיסה לקרואטיה
1. לא גולשים מחלון נסתר בדפדפן – רובנו לא יודעים שמנועי החיפוש והאתרים השונים משתמשים במושגים מפחידים כמו ״עוגיות״(לא טעימות בכלל) או ״פיקסלים״(לא של צבע). מה שזה בעצם אומר, שהאתרים מפעילים עלינו ״מניפולציות״ שונות וזוכרים אותנו ומה חיפשנו. ברגע שעברנו באתרים שונים הם יודעים לזהות שאנחנו מאוד רוצים טיסה ליעד מסוים ואז מקפיצים לנו את המחיר!
יש לזה 2 פתרונות אפשריים:
א. גלישה מחלון נסתר בדפדפן.
הולכים בדפדפן של כרום לפינה השמאלית העליונה, לוחצים על ה-3 נקודות, ובוחרים חלון גלישה בסתר חדש.
ב. למתקדמים יותר- שימוש בשירות vpn שמאפשר למחשב שלכם ״לעבוד״ על המערכת ולגרום לה לחשוב שאתם לא מישראל אלא ממדינה אחרת- תופתעו לדעת- מדינות שונות מחירים אחרים! הסרטון ממש כאן למטה!

2. לא מזמינים מספיק זמן מראש את הטיסה- ככל שתזמינו יותר זמן מראש כך מחיר הטיסה יהיה נמוך יותר! אם אתם יכולים להזמין שנה מראש מה טוב… כנ״ל לגבי מלונות/דירות.
3. מזמינים כרטיסי טיסה ״זולים״ לכאורה שמסתבר שעולים ביוקר! הזול הוא יקר והיקר הוא הזול ככה אימי לימדה אותי והתברר רוב הזמן שהיא צודקת.
הרבה פעמים תראו דילים זולים לקרואטיה/סלובניה – שימו לב לאחר בדיקה גיליתי שהן כוללות טיסה עם טרולי בלבד ללא מזוודה שמייקרת את הטיסה בעוד 50-100 דולר לאדם (תלוי כמה זמן מראש הזמנתם את המזוודה).
 
אז פעם הבאה, תכננו מראש, שימו לב לאותיות קטנות, ותוכלו לחסוך הרבה כסף! ממש כאן תוכלו לקרוא על איך להזמין נכון טיסות ב-2020!
נגן וידאו