סיור קולינארי קלאסי

בואו לחוות את מיטב האוכל שיש לזאגרב להציע

פרטים כלליים

זמן התחלה

11:00 

משך הסיור

4-5 שעות

זמינות

כל השנה

מה נעשה בסיור?

תמורה לכסף!

בואו להכיר את ההיסטוריה של זאגרב תוך כדי נשנוש בלתי פוסק ברחבי העיר העתיקה. נעבור בדרך נקודות חשובות בהיסטוריה של העיר והכל על בטן מלאה עם אוכל טעים

נאכל ב-מס' נקודות אוכל שונות

ממלוח למתוק, נעבור ב-מס' נקודות אוכל חשובות בזאגרב החל משוק דולץ, טעימת מאפה שטרוקלה המפורסם, גבינות ונקניקים, אכילה במסעדה העתיקה ביותר בזאגרב ואף נקנח בעוגות וקפה מקומי.

החוויה הטובה ביותר בזאגרב

נטעם את דרכנו לאורך העיר העתיקה במקומות שנבדקו על ידינו ועמדו בסטנדרטים הכי גבוהים. חוויה חד פעמית מתובלת בטעמים, הומור וסיפורים פיקנטיים

עיקרי הסיור

קרואטיה
ביקור בשוק החקלאים המקומי - דולץ

נבקר בשוק האיכרים המקומי הגדול ביותר בזאגרב ונצפה בסוחרים עושים עסקים. נטעם גבינות ונקניקים מקומיים ונטעם את פירות העונה. השוק מורכב משני חלקים : מקורה ופתוח. נסייר בשניהם ונספוג את אווירת השוק וההיסטוריה.

קרואטיה
אכילת מאפים מקומיים

נאכל מאפים טריים האופיינים למדינה במאפייה מפורסמת ואף נבקר בקונדיטוריה המפורסמת ביותר בזאגרב לקצת מתוקים וקפה כדי לחתום את הסיור בטעם טוב. אל תתפלאו אם נצטרך לחכות קצת בתור עם כמות האנשים שמגיעה לשם.

קרואטיה
אכילה במסעדה העתיקה ביותר בזאגרב

נטעם מספר מנות האופייניות לקרואטיה במסעדה העתיקה ביותר בזאגרב. הארוחה מלווה בשתייה קלה או בגמישט- אלכוהול מקומי שהקרואטים אוהבים לשתות בכל שעה ביום (אפילו ובמיוחד בבוקר).

נקודת המפגש

Trg ban Josipca Jelacica, ליד הפסל של הסוס

שאלות ?

אנחנו כאן כדי לענות לכם על כל שאלה תוך 24 שעות. בינתיים תוכלו לבדוק למטה תשובות לשאלות שחוזרות על עצמן. 

הקבוצה היא עד 8 אנשים על מנת להנות מהרגשה אינטימית וטיול בניחותא. במידה ואתם מעוניינים בסיור פרטי הנכם מוזמנים לפנות אלינו באופן פרטני.

לצערנו לא. איננו יכולות לקחת אחריות על מה שקורה במטבחים מבחינת ערבוב חומרים ואלרגנים ולכן נמליץ לכם לא לקחת חלק בסיור.

 אנחנו מאוד אוהבות ילדים ולכן עד גיל 5 החלטנו לא לגבות תשלום מגיל 5 עד גיל 18 ישנו תשלום מופחת כמו כן ניתן לבצע התאמות של חלק מהמנות עבור ילדים

תלוי ברמת הכשרות שלכם. ניתן לעשות התאמות במנות (ולא להשתמש בחזיר), ולבחור האם להיות בשריים / חלביים לאורך הסיור, אך איננו יכולות להתחייב לכשרות החומרים ב-100%. 

שכנעתם אותי, אני רוצה להזמין!

נהדר, זה לוקח פחות מ-5 דקות. לחצו על הכפתור כאן למטה, שלחו לנו מייל ואנחנו אתכם 🙂